Breaking News
 |  | 

Uroda

Kurtka zimowa czy płaszczyk?

img-responsive

Ciepłe i bezpieczne ubieranie dzieci zimową porą to wyzwanie dla każdego rodzica. Dzieci bardzo często bawią się w śniegu i nie są świadome zimna i zagrożenia, które przed nimi. Kluczową rolę w dziecięcej stylizacji dla dzieci pełnią okrycia wierzchnie, które powinniśmy dobierać bardzo starannie. W przypadku dzieci najczęściej wybieramy pomiędzy kurtką zimową lub płaszczykiem. Oba warianty mają swoje wady i zalety, które warto wziąć pod uwagę zanim dokonamy ostatecznego wyboru.

Jeżeli spojrzymy na kurtki zimowe, to bez wątpienia są one bardzo wygodne i ciepłe. Doskonale sprawdzają się w bardziej dynamicznych sytuacjach, na przykład w trakcie dziecięcych zabaw. Są również bardzo uniwersalne, dlatego sprawdza się zarówno w przypadku stroju sportowego oraz bardziej eleganckiej kreacji. Kurtki zimowe mogą być jednak cięższe od klasycznych płaszczy oraz nie każde dziecko musi czuć się w nich dobrze, dlatego warto to sprawdzić. Jeżeli szukamy ubranka dziecięce na bardziej prestiżowe okazje, to tu zdecydowanie wygra płaszcz.

Płaszcze dla dzieci

Płaszcze dziecięce to bez wątpienia bardziej eleganckie i klasyczne ubrania dla dzieci. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas długich spacerów oraz wyjść do prestiżowej restauracji. Dodają stylu i szyku każdemu małemu dżentelmenowi lub małej damie. Obecnie na rynku z łatwością znajdziemy modele dostosowane krojem do najmłodszych dzieci, dlatego warto rozważyć taki zakup. Płaszcze gorzej od kurtek mogą sprawdzić się w bardziej dynamicznych sytuacjach, w tym w trakcie zabaw dziecku na śniegu i nie tylko.

NIezależnie od tego, czy postawimy na kurtkę zimową lub płaszczyk, zdecydowanie wybierzmy ubrania dziecięce najwyższej jakości. Taką gwarantuje francuska marka Jacadi, która od ponad czterdziestu lat tworzy prestiżową odzież dziecięcą z myślą o najbardziej wymagających dzieciach i ich rodzicach. Unikalny styl oraz dbałość o każdy detal sprawiają, że ubrania Jacadi są bardzo eleganckie i praktyczne. Dzięki temu, sprawdzą się w każdej sytuacji.

kurtka-zimowa-czy-plaszczyk

ABOUT THE AUTHOR