Breaking News
 |  |  | 

Ruch i sport Uroda

Endomondo pomoc mierzona kilometrami – akcja charytatywna. Jak ćwiczyć, wspierać innych i motywować?

img-responsive

Osoby, które starają się być regularnie aktywne fizycznie bardzo często decydują się na dodatkowe wsparcie, jakie udzielane jest osobom potrzebującym. Służą do tego celu różne aplikacje np. na telefon, zaś najbardziej popularną wśród nich jest Endomondo pomoc mierzona kilometrami. Zgodnie z zamierzeniem tej akcji, każda osoba, która zdecyduje się podjąć jakąś aktywność fizyczną może jednocześnie włączyć aplikację na telefonie czy smartfonie, a za każdy kilometr przebyty podczas ćwiczeń, sponsorzy przelewają określoną kwotę na konto fundacji, które wspierają dzieci. Dzięki tej wyjątkowej akcji społecznej, każdy może pomagać, a jest to bardzo proste. Dodatkowo, Endomondo pomoc mierzona kilometrami to nie tylko pomoc udzielana dzieciakom w potrzebie, ale jednocześnie skuteczny sposób na dbanie o swoje zdrowie i skuteczny motywator, bowiem dodatkowo jesteśmy zmotywowani do tego, by regularnie ćwiczyć i często podejmować się aktywności fizycznej.

Endomondo pomoc mierzona kilometrami

Warto także zaznaczyć, że endomondo akcja charytatywna kierowana jest do wszystkich osób, które mają ochotę być aktywne i pomagać. Wystarczy używać tej aplikacji za każdym razem, kiedy spacerujemy, biegamy, jeździmy na rowerze, rolkach, czy choćby na wózku inwalidzkim, bowiem nikt nie jest wykluczony z niesienia pomocy dzięki tej akcji. Każdy z nas, bez względu na swój wiek, sprawność fizyczną, stan zdrowia czy choćby kondycję może podjąć się aktywności fizycznej, a dzięki temu nie tylko zadbać o swoje zdrowie, ale również przyczynić się do pomocy niesionej innym.

Endomondo akcja charytatywna

Daje to ogromne możliwości każdemu z nas, a przy tym skutecznie motywuje do jeszcze częstszych, regularnych i dłuższych ćwiczeń fizycznych. Nawet, jeśli to tylko spacer z psem, warto zdecydować się na taką pomoc i wspierać dzieci w potrzebie, osoby, które chcą tak jak i my ćwiczyć i schudnąć, jak i poprawiać swój stan zdrowia. Są to możliwości, które bez wątpienia warto wykorzystać, bowiem dają nam szansę na szybkie i skuteczne zadbanie o swoje zdrowie i sylwetkę, a także udzielanie wsparcia osobom w potrzebie, jak i wspólne wspieranie się w ćwiczeniach wraz z innymi użytkownikami tej aplikacji. Endomondo akcja charytatywna ma ogrom korzyści dla każdego z nas.

endomondo-pomoc-mierzona-kilometrami-akcja-charytatywna-jak-cwiczyc-wspierac-innych-i-motywowac

ABOUT THE AUTHOR