Breaking News
 |  | 

Z innej beczki

Mikołajkowe inspiracje zakupowe

img-responsive

Zanim przystroimy choinkę i zapalimy przed domem świąteczne iluminacje, czekają nas Mikołajki. Będzie to pierwsza w grudniu okazja do obdarowania bliskich drobnymi upominkami. Co wypada kupić z tej okazji, aby sprawić komuś niespodziankę i odrobinę radości?

 

W dobrym guście są niezmiennie kosmetyki, drobna galanteria skórzana i odzież. Podobno czeka nas zima trzydziestolecia, więc ciepłe rękawiczki, szalik lub czapka będą na pewno mikołajkowym strzałem w dziesiątkę. Bliska osoba pomyśli o nas ciepło, gdy sprezentujemy jej kubek termiczny lub termos podróżny. Do wszystkich upominków możemy dodać gratisy w postaci elementów odblaskowych. Dni są teraz bardzo krótkie, szybko zapada zmierzch, a odblaskowy breloczek lub opaska doczepione do paska przy torbie w znacznym stopniu poprawią naszą widoczność, a tym samym bezpieczeństwo. Bardzo praktycznym prezentem będzie też voucher lub bon na zakupy. Podarunek w takiej właśnie formie daje dużą swobodę wyboru osobie, która go otrzyma. Może sobie za niego kupić na przykład płytę ulubionego zespołu, książkę lub audiobooka. Praktyczne prezenty mikołajkowe, gdy są przemyślane, na pewno będą trafione. Małżonek, który troszczy się o bezpieczeństwo swojej żony, może kupić jej nowy komplet opon zimowych, umyć i zatankować do pełna auto swojej wybranki. W domach z kominkiem świetnie sprawdzi się odkurzacz do popiołu. Osoba lubiąca kwiaty na pewno ucieszy się z dekoracji w postaci lasu w słoiku.

 

Długie zimowe wieczory może umilić całej rodzinie subskrypcja internetowej platformy z filmami i serialami. Wśród gadżetów elektronicznych pasujących na mikołajkowe upominki godne polecenia są między innymi power banki, głośniki przenośne i słuchawki bezprzewodowe. Fajnym prezentem może też być wspólne wyjście do kina, na koncert lub do teatru. Dzieciaki ucieszą się z nowej gry planszowej, wyjścia na basen albo seansu filmowego w kinie 3d. Na koniec pamiętajmy, że podarunki rzeczowe mają raczej drugorzędne znaczenie. Najcenniejszą rzeczą, którą możemy podarować bliskim jest nasz czas i bliskość. To właśnie wtedy rodzą się najpiękniejsze wspomnienia, które zostają z nami przez długie lata.

mikolajkowe-inspiracje-zakupowe

ABOUT THE AUTHOR