Breaking News
 |  | 

Ruch i sport

Dlaczego warto kupić biustonosz sportowy?

img-responsive

Gdy uprawiamy sport, nasze ciało pozostaje w nieustannym ruchu, a skóra ulega przez cały czas rozmaitym naprężeniom. Dlatego piersi, które zbudowane są głównie z tkanki łącznej i gruczołów, narażone są wtedy na szczególnie duże obciążenie. Wygodny stanik sportowy jest więc konieczny dla zdrowia, ale sprawia także, że aktywność staje się dużo mniej problematyczna.

Dobre podtrzymanie dla bezpiecznych ćwiczeń

Na dyskomfort podczas uprawiania sportu skarżą się głównie kobiety o dużym biuście. Ale panie o małych piersiach również czują czasem, że nie jest im na tyle wygodnie, by mogły beztrosko oddać się ćwiczeniom. Zaprojektowane przez specjalistów staniki sportowe, jak innowacyjne biustonosze Triumph, łączą w sobie wysokiej klasy materiał i idealne podtrzymanie. Zakup odpowiedniego stanika sportowego to podstawa, jeśli chcemy uzyskać maksimum efektów na treningu.

Higiena na najwyższym poziomie

Równie ważnym czynnikiem podczas uprawiania sportu jest odpowiednia cyrkulacja powietrza oraz odprowadzanie potu. Jeśli chodzi o stanik, dobrze sprawdzi się tu użycie poliamidu z dodatkiem elastanu – tak właśnie szyte są sportowe biustonosze Triumph. Wielu osobom wydaje się, że to bawełna najlepiej odprowadza pot, ale to błędne przekonanie. Czysto bawełniany stanik nie tylko nie utrzyma dobrze piersi, ale też pozwoli na nadmierny rozwój bakterii w materiale.

dlaczego-warto-kupic-biustonosz-sportowy

ABOUT THE AUTHOR