Breaking News
 |  | 

Ruch i sport

Remedium na każdą dolegliwość – joga

img-responsive

Nie bez powodu joga zdobyła sobie w ostatnich kilkudziesięciu latach zwolenników na całym świecie. Jej dobroczynny wpływ jest nie do przecenienia. Nic, tak jak te, pozornie niewymagające ćwiczenia fizyczne, wpływa na nasza ogólną poprawą – życia, nastroju, zdrowia, kontaktów z innymi.

 

Bo taka właśnie jest joga – Warszawa przekonuje się o tym od bez mała kilkunastu lat, jeśli nie więcej. W stolicy działa tak wiele szkół jogi, że nikt nie ma prawa narzekać. Dostępne są zajęcia dla osób w każdym wieku, od dzieci przez dorosłych po seniorów, jak również dla osób ze specjalnymi potrzebami typu ciąża czy choroby kręgosłupa.

Czy tylko dla nich jest joga?

Warszawa nie może się mylić – joga jest dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Zarówno dla tych, którzy chcą po prostu rozluźnić spięty kark, jak i dla tych, którzy bezskutecznie walczą z chorobą przewlekłą. Cudowna. Nieoceniona. Wszechstronna. Przyjaciółka joga. Warszawa, pionierka w wielu trendach, przekonała się o tym już dawno temu, za nią zaś poszło – hurra! – wiele innych polskich miast.

remedium-na-kazda-dolegliwosc-joga

ABOUT THE AUTHOR