Breaking News
 |  | 

Uroda

Upominek dla tej jedynej… dla mamy!

img-responsive

W dzieciństwie staraliśmy się zadowalać nasze ukochane mamy upominkami, które były raczej słodkie niż… użyteczne. Własnoręcznie wykonane, ze wspaniałym przesłaniem, wyznaniem miłości, rozpalały serca wszystkich rodzicielek, jednakże najwyższy czas obdarować nasze ukochane matki czymś naprawdę wyjątkowym.

 

I czymś, co wywołało coś więcej niż wzruszenie. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, bo jaki powinien być prezent dla mamy? Na pewno taki, jaki sprawiłaby sobie sama mama, gdyby… choć raz pomyślała o sobie, zamiast o innych. Tu trzeba wielkiego wyczucia i wywiadu detektywistycznego, najlepiej prowadzonego na kilka miesięcy przed ważnym dniem. Może mama wodzi za coś wzrokiem na sklepowych wystawach, może to jest coś, co jest na stronie, którą zagina w katalogu, może to jest ten idealny prezent? Dla mamy, pamiętajmy, wszystko musi być najlepsze.

 

Pamiętajmy o tym wybierając voucher na masaż czy zabieg kosmetyczny, sweter z bawełny organicznej, a nie z akrylu, książkę w twardej obwolucie, a nie zmiętą przy brzegach – taki powinien być właśnie prezent. Dla mamy – tylko z najwyższej półki!

upominek-dla-tej-jedynej-dla-mamy

ABOUT THE AUTHOR