Breaking News
 |  | 

Zdrowie

Kwasy Omega 3.

img-responsive

Kwasy omega 3 to preparaty które efektywnie dbają o nasze serce i układ krążenia, a także utrzymują zdrowe kości. Trzeba wiedzieć że, ludzki organizm nie jest w stanie samodzielnie syntezować kwasów omega-3 i dlatego muszą być one dostarczane wraz z pożywieniem lub w formie odpowiedniej suplementacji.

 

Jednak wielu z nas, kojarzy je bardziej codziennym piciem niezbyt dobrego w smaku tranu, niż czymś co jest istotnym czynnikiem dla naszego zdrowia. Najbogatszym naturalnym źródłem kwasów omega-3 są ryby morskie, a szczególnie tuńczyk, łosoś, halibut czy śledź. Niestety większość z nas spożywa je w niewystarczających ilościach. Dlatego specjaliści do spraw żywienia często zalecają uzupełnianie diety preparatami takimi Gold Omega 3, D3 plus K2. Preparat ten oprócz wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, jest wzbogacony o witaminy D3 i K2 oraz MK7.

 

Pomagają one w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu krwionośnego, witamina K przyczynia się bowiem do prawidłowego krzepnięcia krwi, a witamina D pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Trzeba też wiedzieć, że witamina D uczestniczy także w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Preparaty te produkowane są w małych bezzapachowych i łatwych do połknięcia kapsułkach.

kwasy-omega-3

ABOUT THE AUTHOR