Breaking News
 |  | 

Ruch i sport

Najlepsze fit aplikacje

img-responsive

Bardzo często kiedy chcemy schudnąć instalujemy na swoich telefonach aplikacje fit, które notabene mają pomóc nam w realizacji tego celu, jednak jaką aplikacje warto wybrać?
Google Play czy też App Store oferuje sporo tego typu aplikacji, jednak jaką warto wybrać?
Najlepszą aplikacją fit do schudnięcia na pewno jest Fitatu, jednak nie zapominajmy, że aplikacje fit, to nie tylko dieta, ale także ćwiczenia, jednak zatrzymajmy się na chwilę przy właśnie fitatu.
Fitatu jest prawdę mówiąc dalej dość świeżą aplikacją, która pomaga nam robienie wagi i tutaj zależnie czy chcemy przytyć, czy może schudnąć.
Aby aplikacja przynosiła efekty musimy wpisać pomiary naszego ciała na początek, takie jak waga, wzrost, wiek, płeć, oraz nasz cel (czy chcemy schudnąć, czy przytyć, oraz podać wagę docelową)
Aplikacja jest o tyle prosta, że wystarczy podawać to co jemy i nie przekraczać dziennej ilości kalorii, którą mamy podaną na dole aplikacji, produkty możemy wpisywać ręcznie, bądź skanować je poprzez kod kreskowy który jest na prawie każdym produkcie sklepowym.

Jednak fit aplikacje nie kończą się tylko na fitatu, ponieważ istnieją jeszcze inne aplikacje takie jak przykładowo Endomondo
Endomondo czyli kolejna aplikacja na telefony, tylko tym razem nie związana z odżywianiem, a czysto związana ze sportem, aplikacja monitoruje nasze postępy aktywności sportowej w takich dyscyplinach jak na przykład bieganie, jazda na rowerze, czy też boksie.
Jeżeli ktoś chce monitorować swoje postępy, warto zainstalować, swoje postępy możemy udostępniać na Instagramie czy też Facebooku.
Aplikacja po treningu przelicza nasze spalone kalorie.

Inną aplikacją wartą naszej uwagi jest Zombies, run, aplikacja typowo dla biegaczy, pozwala nam monitorować przebyte kilometry podczas treningu w plenerze, czy też na siłowni na bieżni, aplikacja będzie prawdziwą gratką dla wszystkich fanów biegu, co ciekawe aplikacja posiada ponad 10 milionów zarejestrowanych użytkowników, co też pokazuje skuteczność aplikacji, oraz duże zainteresowanie.

 

najlepsze-fit-aplikacje

ABOUT THE AUTHOR