Breaking News
 |  | 

Z innej beczki

Najlepsze kuchnie zabawkowe dla dzieci

img-responsive

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest początkującym kucharzem, czy też lubi herbatki ze swoimi pluszowymi misiami, kuchnia do zabawy zapewni mu wiele godzin zabawy. Oto nasz wybór najlepszych.

Dzieci uwielbiają zabawę w udawanie, a kuchnia z zabawkami może oferować wiele radości i różnorodności. Od tworzenia posiłków dla ich pozornej kawiarni po naśladowanie mamy lub taty, jeśli chodzi o gotowanie obiadu, jest to zabawka, która może pomóc w rozwoju społecznym i poszerzyć wyobraźnię dziecka.

Nie są to najmniejsze ani najtańsze zabawki, ale dostępne są różne rozmiary, w tym małe przenośne kuchnie i duże, nowoczesne projekty, które będą pasować do każdego domu. Dobra kuchnia może zapewnić dziecku rozrywkę na wiele godzin, a większość z nich powinna wystarczyć na pierwsze lata, więc może być warta zainwestowania.

Kuchnie zabawowe są zazwyczaj plastikowe lub drewniane, a niektóre z nich są jasne i kolorowe, z podświetlanymi płytami grzewczymi i realistycznymi dźwiękami gotowania, inne są prostsze i bardziej neutralne. Warto sprawdzić, jakie dodatki otrzymujesz, ponieważ niektóre kuchnie są wyposażone w całą gamę akcesoriów, takich jak garnki i patelnie, aby Twoje dziecko miało zajęcie.

Bez względu na budżet, oto najlepsze zabawkowe kuchnie dla dzieci, które zapewnią Twoim pociechom wiele godzin zabawy.

1. Najlepsza kuchnia z zabawkami: Tidlo Wooden Country Play Kitchen

Stylowa i wykonana z odpowiedzialnie pozyskiwanych materiałów, ta drewniana kuchnia w stylu rustykalnym jest wyposażona w zlew Belfast i można ją kupić w kolorze różowym lub niebieskim.

Tidlo zapewniło również wiele, aby Twoje dziecko było zadowolone z piekarnika, płyty kuchennej, szafki, półek i realistycznych pokręteł, które klikają, gdy są obracane. W zestawie również sztućce, solniczka i pieprzniczka oraz zegar z ruchomymi wskazówkami.

Zaprojektowany z wyższą powierzchnią roboczą niż inne kuchnie do zabawy, Twoje dziecko może cieszyć się latami zabawy i jest wystarczająco duże, aby mogło bawić się również z rodzeństwem lub przyjacielem.

Jest to produkt, który łączy w sobie styl i zabawę, tworząc świetną wszechstronną zabawkową kuchnię, którą naszym zdaniem pokochają zarówno rodzice, jak i dzieci.

2. Najlepsza tania kuchnia z zabawkami: IKEA Duktig Play Kitchen

Popularny wybór wśród rodziców ze względu na doskonałą wartość, IKEA Duktig Play Kitchen jest wyposażona w piekarnik, szafkę, płytę grzejną, zlew i kran oraz kuchenkę mikrofalową.

Dzięki neutralnemu wzornictwu Scandi będzie ładnie wkomponować się w Twój dom, a jednocześnie sprawić, że Twoje dziecko będzie szczęśliwe – szczególnie pokochają pierścienie na płycie, które świecą się na czerwono. Jest też drążek do wieszania przyborów i dwie półki do przechowywania.

Ponieważ nóżki można regulować w trzech pozycjach, ta kuchnia może rosnąć razem z dzieckiem, a jej prosta, kompaktowa konstrukcja nie zajmie w domu zbyt wiele miejsca.

Akcesoria musisz kupić osobno, ale IKEA sprzedaje mnóstwo zabawnych dodatków, takich jak garnki, patelnie i udawane jedzenie. Świetny, wszechstronny produkt dla osób z mniejszym budżetem.

3. Najlepsza duża kuchnia do zabawy: Smoby Grey Tefal

Jeśli szukasz dużej kuchni z mnóstwem akcesoriów, ten Smoby Tefal ma wiele do zaoferowania. Dzięki szarej plastikowej obudowie imituje prawdziwą kuchnię, z wieloma zabawnymi dodatkami, w tym funkcją Magic Bubble na płycie grzejnej, która gotuje wodę i makaronem, który zmienia kolor w wodzie.

Posiada wszystkie typowe funkcje, których można się spodziewać, a także lodówkę, stół, ekspres do kawy i książkę kucharską, a także 40 akcesoriów, w tym garnki i patelnie, butelki na sosy, solniczki i pieprzniczki, kubki i artykuły spożywcze – ponad wystarczy, aby Twoje dziecko było zajęte na wiele godzin.

Kuchnia jest wystarczająco duża, aby bawić się dwójką dzieci, a blat można dostosować tak, aby pasował do ośmiolatków.

 

najlepsze-kuchnie-zabawkowe-dla-dzieci

ABOUT THE AUTHOR